Kontakt

Kontakt

Nazywam się Karol Zielinski i nie stronię od tworzenia treści. W Internecie od wielu, wielu lat. Na co dzień facet, mąż, ojciec i człowiek. Człowiek, który tworzy różne biznesy i angażuje się w więcej projektów niż powinien.

Zarządzam w PayLane, gdzie oferuję firmom najlepsze płatności internetowe. Współtworzę i współzarządzam Squidility, gdzie pomagam innym analizować treści i tworzyć lepszy content. Organizuję akcję #dladzieciakow, gdzie staram się sprawić, by dzieciaki z domów dziecka uśmiechnęły się na Święta.

Poza tym blogiem znaleźć mnie też można w wielu innych miejscach. Piszę też na KarolZielinski.com (o biznesie, web biznesie i startupach; a konkretniej o tym jak z fazy pomysłu przejść do etapu firmy/biznesu/startupu) oraz Across the Board (gdzie piszę dużo na temat monetyzacji produktów i usług w Internecie, czy o przyjmowaniu płatności od klientów).

Poza dwoma powyższymi bardziej lub mniej regularnie piszę też tam, gdzie chcą mnie czytać… przede wszystkim na NaTemat, na InnPoland, na Medium, na LinkedIn.

Na socialach praktycznie wszędzie… na Facebooku, na Twitterze, na Instagramie, na Pintereście, na SlideSharze, na LinkedIn. Bywam też na Snapchacie (l: karolzielinski), choć jednak częściej korzystam z Instagram Stories 😉

Chcesz wiedzieć coś więcej?

Napisz do mnie na me (at) karolzielinski.com.